2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS SEÇME-KAYIT YENİLEME DUYURUSU

Üniversitemiz Akademik Takvimi doğrultusunda 2018-2019 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı ders seçme, kayıt yenileme ve katkı payı ödeme işlemi öğrenciler için 17-23 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Ders müfredatlarında değişiklik yapılmış olup, bazı dersler kapatılmıştır. Mezuniyet için gerekli 240 AKTS’nin tamamlanması için her dönem en az 30 AKTS ders alınması ve kapatılan derslerin yerine eksik AKTS’yi tamamlamak için fazladan seçmeli ders alınması gerekmektedir !..

Bireysel dersler için (Şan – Eşlik – Yardımcı Piyano – Oda Müziği – Korrepetisyon vb.) aşağıdaki Öğretim Elemanı/Öğrenci dağılım çizelgesine bakarak bireysel ders seçiminin yapılması gerekmektedir !..

Katkı payı ödemesi yapacak öğrencilerimiz; öncelikle ders seçimi yapıp, daha sonra ders kayıt ekranında çıkan tutarı öğrenci numarası ile harhangi bir Vakıfbank Şubesi, Bankamatik veya İnternet Bankacılığı aracılı ile ödemesini yapıp danışman onayına gönderecektir.

Öğrencilerimize önemle duyurulur.

ÖNEMLİ NOT : 17-23 EYLÜL 2018 İNTERAKTİF DERS KAYDI HAFTASINDA SİSTEME GİRİP DERS KAYDI YAPMAYAN ÖĞRENCİLER, EKLE-BIRAK VE MAZERET KAYDI HAFTASINDA DERS KAYDI YAPAMAYACAKLARDIR!..

Şan-Eşlik-Yardımcı Piyano-Bireysel Ses Eğitimi Dersi Öğretim Elemanı/Öğrenci Dağılım Çizelgesi İçin TIKLAYINIZ.

Enstrüman-Oda Müziği-Korrepetisyon-Yardımcı Piyano Dersi Öğretim Elemanı / Öğrenci Dağılım Çizelgesi İçin TIKLAYINIZ.

Bestecilik ASD. Yardımcı Piyano Dersi Öğretim Elemanı / Öğrenci Dağılım Çizelgesi İçin TIKLAYINIZ.

2018-2019 Güz Yarıyılı Haftalık Ders Programları İçin TIKLAYINIZ.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Takvimi İçin TIKLAYINIZ.

İnteraktif Ders Kaydı Anlatımlı Video İçin TIKLAYINIZ.