Kampüs Kart Kampanya Duyurusu

Üniversitemiz öğrenci yemek ücreti 3,50TL. ‘dir. Kampüs Kart ile her ay ilk 5 yemek kullanımdan sonra yemek bedeli indirimli olarak 2,85TL. ‘den her ayın son gününe kadar günlük 1 (bir) kullanım hakkı tanıyacaktır.

Kampanya kullanımı için bilgilendirme:

  1. Kampüs Kartınız ile yemek harcamalarını https://kampuskartyukleme.ankara.edu.tr/ link üzerinden TCKN ve doğrulama kodu ile giriş yaptıktan sonra görüntülenebilir.
  1. Kampanya kullanımına dahil olmak için herhangi bir taahhütte bulunulması gerekmemektedir. Kampanya kulanımına tüm öğrenciler otomatik dahil olmaktadır. Kampanya kullanımı için de Kampüs Karta minimum ya da maximum bir bakiye yükleme şartı bulunmamaktadır.
  1. Kampanya kullanımı için ardışık kullanıma gerek yoktur. Ay içinde herhangi 5 yemek kullanımından sonra, ayın son gününe kadar indirimli faydalanalıbilir. Ayın ilk günü harcama yapma şartı bulunmamaktadır. Misafir bedeli 5 yemek kullanımına dahil değildir.
  1. Kampüs Kart ile ilgili her konuda http://sks.ankara.edu.tr/2016/09/14/kampus-kart/ link üzerinden güncel bilgilendirme ve duyurularımıza ulaşılabilir ve kampuskart@ankara.edu.tr adresine e-posta göndererek destek ve bilgi için talepte bulunulabilirsiniz.
 
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI