Yeni Kayıt Öğrencilerimiz İçin Kampüs Kart Başvuru Duyurusu

Yeni kayıt öğrencilerimizin Kampus Kart Başvurusuna ilişkin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığınca hazırlanan bilgilendirme duyuru metni ve başvuru linki aşağıda yer almaktadır.

Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimize önemle duyurulur.

Yeni kayıt öğrencilerimiz başvuruları için;
Obs Yeni Ogrenci: https://kampuskart.ankara.edu.tr/home/obsyenikayit

SKS Kampüs Kart Bilgilendirme Duyurusu

Üniversitemiz kimlik kartları artık “Akıllı Kart” özelliği sayesinde yemek hizmetinde daha hızlı ve güvenli hizmet almanızı sağlayacak ve sizlerin memnuniyeti tarafımızca takip edilerek verimli hizmet standartlarına ulaşılması durumunda spor tesislerimiz, kütüphaneler vb. hizmetlerde de sizlere daha iyi hizmet vermek üzere kullanılabilecektir.

“Akıllı Kart”lar üniversitemiz yerleşkelerinde verilen hizmetlerin haricinde geçiş kontrol noktalarında da kimlik kartı olarak kullanılacağı için tüm personelimizin “Akıllı Kart”larını ivedi bir şekilde alabilmeleri için başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ayrıca herhangi bir bankacılık özelliği olmayan “Akıllı Kart”larınıza bankacılık özelliği kazandırmak isterseniz kart seçiminizi yaparken Vakıf Bank Kredi Kartı özelliği olan “Akıllı Kart” seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Üniversitemiz yerleşkelerinde daha çağdaş, daha güvenli ve daha hızlı hizmet verebilmemiz hususunda desteğiniz için teşekkür ederiz…

Yemek hizmetlerinde fişli sistem kaldırılacak olup, “Akıllı Kart” sistemine geçilecektir.